Váš partner pro realizaci vědeckých i kulturních setkání

Více informací
info

Společnost CONFORG s.r.o. disponuje rozsáhlými zkušenostmi s organizací mezinárodních i tuzemských konferencí, symposií, kongresů, seminářů, firemních prezentací, workshopů a obdobných událostí.

Od svého založení v roce 1996 společnost CONFORG s.r.o. úspěšně zorganizovala již téměř sto takovýchto akcí zaměřených na vědecké a společenské oblasti především mezinárodního charakteru.

Služby společnosti CONFORG s.r.o. jsou na velmi vysoké a profesionální úrovni a zahrnují kompletní přípravu výše uvedených setkání - zajištění přednáškových místností, registraci účastníků a jejich ubytování, zprostředkování letenek pro zahraniční a případně i tuzemské účastníky, atd. Samozřejmostí je vysoce profesionální organizace pořádaných setkání, která mimo jiné zahrnuje komunikaci s účastníky, distribuci jednotlivých oznámení a newsletterů, tisk proceedings a konferenčních materiálů, plakátů, letáků, zajištění doprovodného či společenského programu (např. koncerty, divadelní představení, bankety a rauty, výlety a speciální programy pro doprovodné osoby), logistiku, atd.

Společnost CONFORG s.r.o. je vždy také připravena splnit speciální a nestandardní požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Mimo uvedených činností dlouhodobě působíme také v oblasti kultury a je zárukou kvalitní produkční práce a úspěšné realizace jednotlivých projektů v této oblasti.

CONFORG s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout své profesionální služby a bohaté zkušenosti ze všech oblastí svého podnikání. Svěřte proto přípravu a organizaci Vaší konference, symposia, kongresu, semináře, workshopu či produkční práce do našich rukou a rozhodně nebudete zklamáni.

Jednatelka společnosti CONFORG s.r.o.
Anna Kotěšovcová